Listed yesterday
Arrheniusgatan 20, 392 38 Kalmar, Sweden
7 828 kr / month
Vid erbjudande delas
Vid erbjudande delas
Property type
apartment
Rooms
2
Size
60 m²
Price
7 828 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Price per m²
130 kr
The listing is located at Arrheniusgatan 20, 392 38 Kalmar, Sweden
Loading map