1 room apartment of 25m² in Östersund

832 53, Sweden

7 744 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Önevägen 122 L

Ett avstående besittningsskydd ska skrivas under vid kontraktsskrivning. Husen ska säljas el flyttas till annan plats inom något år. I bostaden ingår det bredband, tv, hushållsel, värme, vatten. Inga husdjur får förekomma i bostaden och detta är ett rökfritt boende. Planritningen kan avvika från verkligheten

Property type

apartment

Rooms

1

Size

25 m²

Price

7 744 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Pet friendly

Yes

Price per m²

310 kr

Map

The listing is located at 832 53, Sweden

Loading map