Listed 2 days ago

3 rooms apartment of 77m² in Märsta

Odensalavägen 58, 195 46 Märsta, Sweden

11 884 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 16-08-2026

Odensalavägen 58 C

Bostaden är nyrenoverad och har vår plusstandard vilket innebär att du får ett modernt boende med noga utvalda material och produkter av hög kvalitet. Det är ett helt nytt kök, nya golv och nymålade väggar och tak. Lägenheten är utrustad med rostfria vitvaror, inbyggnadsugn, induktionshäll, inbyggd mikrovågsugn, diskmaskin, tvättmaskin/torktumlare, samt säkerhetsdörr och inglasad balkong. Lägenheten visas endast på detta sätt. Avvikelser i planritning kan förekomma, vi förbehåller oss för eventuella tryckfel. Framtida hyreshöjningar är fasta, 2 % varje årsskifte fr o m . Vid tiden för inflyttning ingår vatten i hyreskostnaden men fastighetsägaren planerar att övergå till separat mätning och debitering av vatten inom kort.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

77 m²

Price

11 884 kr

Rental period

Unlimited

Available from

16-08-2026

Balcony

Yes

Price per m²

154 kr

Map

The listing is located at Odensalavägen 58, 195 46 Märsta, Sweden

Loading map