1 room apartment of 91m² in Lilla Edet

Lilla Edet, Lilla Edets Kommun, Sweden

10 436 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Molinsgatan 8

Här bor du med gångavstånd till skola, centrum med flertalet matbutiker och restauranger samt bussförbindelser. Närhet till vackra promenadvägar runt Göta Älv. Med bil tar du dig till Göteborg på 35 minuter.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

91 m²

Price

10 436 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

115 kr

Map

The listing is located at Lilla Edet, Lilla Edets Kommun, Sweden

Loading map