2 rooms apartment of 65m² in Moheda

Kronans Apotek, Storgatan 2, 342 60 Moheda, Sweden

9 285 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

moheda, kronoberg, alvesta

Läs mer hos mäklaren. Moheda Moheda är en aktiv ort med stora möjligheter för den som vill sysselsätta sig på fritiden och värderar sköna naturområden. Förutom en variation av idrottsföreningar finns även gym och elljusspår för promenad och löpning tillgängligt på orten. Moheda har ett aktivt

Property type

apartment

Rooms

2

Size

65 m²

Price

9 285 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

143 kr

Map

The listing is located at Kronans Apotek, Storgatan 2, 342 60 Moheda, Sweden

Loading map