Listed today
Minkvägen, 633 70 Hållsta, Sweden
5 235 kr / month
En trevlig lägenhet med balkong, ett sovrum, vardagsrum, kök och ett badrum. Lägenheten är belägen på landsbygden, söder om Eskilstuna, i Hållsta. Här bor du nära åkrar och skog i ett gemytligt samhälle som främst består av villor och radhus. Inflytt enligt överenskommelse
En trevlig lägenhet med balkong, ett sovrum, vardagsrum, kök och ett badrum. Lägenheten är belägen på landsbygden, söder om Eskilstuna, i Hållsta.
Här bor du nära åkrar och skog i ett gemytligt samhälle som främst består av villor och radhus. Inflytt enligt överenskommelse
Property type
apartment
Rooms
2
Size
63 m²
Price
5 235 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-06-2026
Balcony
Yes
Rural
Yes
Price per m²
83 kr
The listing is located at Minkvägen, 633 70 Hållsta, Sweden
Loading map