Listed today
City Thai Spa, Mäster Johansgatan, 211 21 Malmö, Sweden
12 968 kr / month
Välkommen att söka denna fräscha, genomgående lägenhet mitt i city med fransk balkong. Lägenheten nås genom en loftgång. Det är grå klinkers i hall och kök, parkettgolv i vardagsrum och sovrum. Vita, släta väggar. Viss målning kommer att ske innan inflyttning. Här är goda förvaringsmöjligheter med garderober i hall och sovrum. Badrummet är helkaklat med dusch och har tvättmaskin samt torktumlare. Lägenheten hyrs ut i befintligt skick. Varmt välkommen med din intresseanmälan. Övrigt För samtliga nya avtal måste bilaga skrivas på om rökfritt boende. Rökförbudet gäller den enskilda lägenheten, på balkong/uteplats samt i gemensamma utrymmen. Rökning får heller inte ske i nära anslutning till fastighetens entré.
Välkommen att söka denna fräscha, genomgående lägenhet mitt i city med fransk balkong. Lägenheten nås genom en loftgång. Det är grå klinkers i hall och kök, parkettgolv i vardagsrum och sovrum. Vita, släta väggar. Viss målning kommer att ske innan inflyttning. Här är goda förvaringsmöjligheter med garderober i hall och sovrum. Badrummet är helkaklat med dusch och har tvättmaskin samt torktumlare.
Lägenheten hyrs ut i befintligt skick. Varmt välkommen med din intresseanmälan. Övrigt För samtliga nya avtal måste bilaga skrivas på om rökfritt boende. Rökförbudet gäller den enskilda lägenheten, på balkong/uteplats samt i gemensamma utrymmen. Rökning får heller inte ske i nära anslutning till fastighetens entré.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
64 m²
Price
12 968 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Balcony
Yes
Price per m²
203 kr
The listing is located at City Thai Spa, Mäster Johansgatan, 211 21 Malmö, Sweden
Loading map