Listed 6 days ago

1 room apartment of 41m² in Märsta

Sätunavägen, 195 46 Märsta, Sweden

9 775 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 24-08-2026

Märsta - 1rok - 12mån - 9.775kr/mån

Stor 1:a med separat kök centralt i Märsta. 2 minuter gång till stationen, ICA, restauranger, gym och grönområden. Bra läge på bottenvåningen med bekväm uteplats och stor gräsyta utanför. Lägenheten är nyrenoverad och kommer fullt möblerad, men har man önskemål kring möbleringen så kan jag vara flexibel.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

41 m²

Price

9 775 kr

Rental period

Unlimited

Available from

24-08-2026

Furnished

Yes

Price per m²

238 kr

Map

The listing is located at Sätunavägen, 195 46 Märsta, Sweden

Loading map