Los Kyrkbyväg, 827 70 Los, Sweden
6 012 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
73 m²
Price
6 012 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
82 kr
The listing is located at Los Kyrkbyväg, 827 70 Los, Sweden
Loading map