2 rooms apartment of 61m² in Hultsfred

Lindvägen 15B, 577 32 Hultsfred, Sweden

5 136 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Lindvägen 15 B

Tre trevåningshus i Ekebergsområdet. Lägenheter från ett rum och kokvrå till tre rum och kök. Trevliga takvåningar högst upp med takfönster. Tvättstuga finns i mittenhuset. Digital-TV via Telia ingår i hyran, öpppen fiber finns i fastigheten, utbud via Z-market, eget abonnemang. Nära till mindre köpcentrum med matvarubutik, gym mm

Property type

apartment

Rooms

2

Size

61 m²

Price

5 136 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

84 kr

Map

The listing is located at Lindvägen 15B, 577 32 Hultsfred, Sweden

Loading map