Kristinelundsvägen, 731 01 Köping, Sweden
7 631 kr / month
Denna välplanerade lägenhet erbjuder gott om förvaringsmöjligheter och ett separat WC och badrum för ökad bekvämlighet i vardagen. De två rymliga sovrummen, varav ett med egen balkong, ger extra komfort. Det praktiska köket med matplats är perfekt för trevliga middagsstunder. Nibblesbacke är ett av våra större bostadsområden där vi erbjuder fina och välplanerade lägenheter i olika storlekar. Inne på området finns det stora grönytor med lekplatser och en populär spontanidrottsanläggning. Området omfattar även äldreboende och förskolor. Idrottsanläggningar, livsmedelsbutiker och skolor finns på gångavstånd. P-platser och platser i centralgaragen finns att hyra.
Denna välplanerade lägenhet erbjuder gott om förvaringsmöjligheter och ett separat WC och badrum för ökad bekvämlighet i vardagen. De två rymliga sovrummen, varav ett med egen balkong, ger extra komfort. Det praktiska köket med matplats är perfekt för trevliga middagsstunder. Nibblesbacke är ett av våra större bostadsområden där vi erbjuder fina och välplanerade lägenheter i olika storlekar.
Inne på området finns det stora grönytor med lekplatser och en populär spontanidrottsanläggning. Området omfattar även äldreboende och förskolor. Idrottsanläggningar, livsmedelsbutiker och skolor finns på gångavstånd. P-platser och platser i centralgaragen finns att hyra.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
88 m²
Price
7 631 kr
Price per m²
87 kr
The listing is located at Kristinelundsvägen, 731 01 Köping, Sweden
Loading map