Listed today
Verona, Kristinagatan, 702 14 Örebro, Sweden
13 279 kr / month
Lägenheten är under renovering. (inflyttnings datum ej klart) Fastigheten i jugendstil uppfördes 1910 och har en pistagegrön fasad av puts. Här finns både lägenheter och lokaler. På innergården finns ett gårdshus samt parkeringar. Läget är attraktivt och lugnt … Gå till fastigheten
Lägenheten är under renovering. (inflyttnings datum ej klart) Fastigheten i jugendstil uppfördes 1910 och har en pistagegrön fasad av puts. Här finns både lägenheter och lokaler.
På innergården finns ett gårdshus samt parkeringar. Läget är attraktivt och lugnt … Gå till fastigheten
Property type
apartment
Rooms
3
Size
100 m²
Price
13 279 kr
Price per m²
133 kr
The listing is located at Verona, Kristinagatan, 702 14 Örebro, Sweden
Loading map