Listed today
Köpenhamnsvägen 6b, 217 45 Malmö, Sweden
4 500 kr / month
Välkommen till denna mysiga, välplanerade etta om 15 kvm. Tidigare inflytt möjlig -------------------- Hall: Färg väggar: Vita Golv: Klinker Förvaring: Garderober Kök: Utrustning: Spis med keramikhäll, fläkt och kyl/frys Färg på köksinredning: Vit Färg väggar: Vit Golv: Parkett Vardagsrum Färg väggar: Ljusa Golv: Parkettgolv Badrum Utrustning: Dusch, Wcstol, tvättställ (badrumsskåp under tvättställ ingår inte) Väggar: Kakel Golv: Klinker Övrigt: Säkerhetsdörr: Ja Förråd: Vind Balkong: Finns ej Denna lägenhet omfattas av underhållshyra, läs mer om hur detta fungerar och vad det innebär på vår hemsida. Om två personer söker en lägenhet tillsammans, måste både huvudsökande och medsökande var och en klara en (1,0) gång månadshyran efter skatt.
Välkommen till denna mysiga, välplanerade etta om 15 kvm. Tidigare inflytt möjlig -------------------- Hall: Färg väggar: Vita Golv: Klinker Förvaring: Garderober Kök: Utrustning: Spis med keramikhäll, fläkt och kyl/frys Färg på köksinredning: Vit Färg väggar: Vit Golv: Parkett Vardagsrum Färg väggar: Ljusa Golv: Parkettgolv Badrum Utrustning: Dusch, Wcstol, tvättställ (badrumsskåp under tvättställ ingår inte) Väggar: Kakel Golv: Klinker Övrigt: Säkerhetsdörr: Ja Förråd: Vind Balkong: Finns ej Denna lägenhet omfattas av underhållshyra, läs mer om hur detta fungerar och vad det innebär på vår hemsida.
Om två personer söker en lägenhet tillsammans, måste både huvudsökande och medsökande var och en klara en (1,0) gång månadshyran efter skatt.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
15 m²
Price
4 500 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-09-2026
Balcony
Yes
Price per m²
300 kr
The listing is located at Köpenhamnsvägen 6b, 217 45 Malmö, Sweden
Loading map