3 rooms apartment of 81m² in Katrineholm

Bokvägen, 641 51 Katrineholm, Sweden

9 460 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

katrineholm v n-torp, södermanland

Om lägenheten Ljus och välplanerad trea med moderna bekvämligheter! Välkommen till denna trivsamma och ljusa trea – ett hem att trivas i! Här erbjuds en genomtänkt planlösning med två rymliga sovrum, ett luftigt vardagsrum och ett stilrent kök utrustat med både diskmaskin, tvättmaskin och

Property type

apartment

Rooms

3

Size

81 m²

Price

9 460 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

117 kr

Map

The listing is located at Bokvägen, 641 51 Katrineholm, Sweden

Loading map