Listed today

2 rooms apartment of 52m² in Eskilstuna

Kärrhagsvägen, 632 32 Eskilstuna, Sweden

6 346 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kärrhagsvägen 11 D, 2 rum och kök

Den här bostaden erbjuds utan köpoäng. (Läs mer om Bostad direkt under Vanliga frågor). En trevlig lägenhet med balkong, ett sovrum, vardagsrum, kök och ett badrum. Lägenheten är belägen i Fröslunda, vilket är ett trivsamt och grönt bostadsområde med närhet till Eskilstuna centrum.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

52 m²

Price

6 346 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Balcony

Yes

Price per m²

122 kr

Map

The listing is located at Kärrhagsvägen, 632 32 Eskilstuna, Sweden

Loading map