1 room house of 32m² in Säffle

Karlstadsvägen, 661 40 Säffle, Sweden

4 120 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Karlstadsvägen 3 D

På östra sidan bor du centralt och nära den vacka strandpromenaden längs Byälven samt har gångavstånd till skolor, sim- och inomhushall, affärer, förskola, vårdcentral och apotek. Flera av våra fastigheter i detta område har hiss.

Property type

house

Rooms

1

Size

32 m²

Price

4 120 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Elevator

Yes

Price per m²

129 kr

Map

The listing is located at Karlstadsvägen, 661 40 Säffle, Sweden

Loading map