Listed today

3 rooms apartment of 77m² in Torshälla

Karlsrogatan, 644 30 Torshälla, Sweden

9 317 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

Karlsrogatan 10 A, 3 rum och kök

En rymlig lägenhet med balkong, två sovrum, vardagsrum, kök och ett badrum Lägenheten är belägen i Göksten, vilket är ett lugnt och trivsamt bostadsområde med närhet till naturen och skolor. bra kommunikationer till Eskilstuna centrum. Ny matta i hall och rum 1.nya tapeter i v-rum och båda sovrummen Flexibel inflyttning

Property type

apartment

Rooms

3

Size

77 m²

Price

9 317 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Balcony

Yes

Price per m²

121 kr

Map

The listing is located at Karlsrogatan, 644 30 Torshälla, Sweden

Loading map