1 room apartment of 44m² in Katrineholm

Köpmangatan, 641 46 Katrineholm, Sweden

4 871 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Jungfrugatan 4 C

En 1 .k som ligger i en trivsam fastighet på Jungfrugatan 4c i ett område på Öster. Samtliga väggar i bostaden blev nytapetserade År 2022. Närhet till Kullberska sjukhus, matbutik, restaurang, god bussförbindelse och ca 5 min gångavstånd till centrum och resecentrum. Förråd, uppvärmning, kall- och varmvatten igår i hyran. Tvättstuga finns i fastigheten.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

44 m²

Price

4 871 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

111 kr

Map

The listing is located at Köpmangatan, 641 46 Katrineholm, Sweden

Loading map