6 rooms house of 175m² in Älmhult

Polygongatan, 343 38 Älmhult, Sweden

17 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

house at Polygongatan, Älmhult

Property type

house

Rooms

6

Size

175 m²

Price

17 000 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

97 kr

Map

Polygongatan, 343 38 Älmhult, Sweden

Loading map