6 rooms house of 210m² in Stockholm

Norlindsvägen, 168 59 Stockholm, Sweden

31 600 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 25-01-2027

house at Norlindsvägen, Bromma

Property type

house

Rooms

6

Size

210 m²

Price

31 600 kr

Rental period

Unlimited

Available from

25-01-2027

Price per m²

150 kr

Map

The listing is located at Norlindsvägen, 168 59 Stockholm, Sweden

Loading map