1 room house of 36m² in Visby

Lothargatan, 621 58 Visby, Sweden

7 000 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

House at Lothargatan, Sweden

ht26 – vt27 hyresperiod: 1 september 2026 – 31 maj 2027 (eller enligt överenskommelse) fin och fräsch gårdsstuga, endast 900 meter från campus gotland. stugan är utrustad med: wi-fi ( mbit) tv sonos-högtalare tvättmaskin cykel ingår hyra: 7000 kr/månad annons uppdaterad:

Property type

house

Rooms

1

Size

36 m²

Price

7 000 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Rural

Yes

Price per m²

194 kr

Map

The listing is located at Lothargatan, 621 58 Visby, Sweden

Loading map