4 rooms apartment of 110m² in Handen

Satch, Nynäsvägen, 136 81 Handen, Sweden

21 275 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

Handen - 4rok - tillsv - 21.275kr/mån

Modern och ljus gavellägenhet på Nynäsvägen 84 med fantastisk utsikt över sjön Rudan. Läget är mycket centralt – endast ca 100 meter till bussterminal, pendeltågsstation, Haninge Centrum, vårdcentral, apotek och tandvård. All service finns runt hörnet och naturreservatet Rudan ligger bara några minuter bort. En perfekt kombination av cityliv och natur, med allt inom räckhåll.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

110 m²

Price

21 275 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Price per m²

193 kr

Map

The listing is located at Satch, Nynäsvägen, 136 81 Handen, Sweden

Loading map