3 rooms apartment of 83m² in Smålandsstenar

Furugatan, 333 32 Smålandsstenar, Sweden

8 469 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Furugatan 12 A

I detta gamla stationssamhälle bor du i södra delen av Gislaveds Kommun. Här ligger tågstationen kvar och den trafikerar dagligen Halmstad & Värnamo. I samhället finns det mesta man behöver – butiker, bio, restauranger samt närhet till sjö och naturen. Som många orter i vår kommun har även denna bra jobbmöjligheter och härliga fritidsaktiviteter då företags- och föreningsandan är stark.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

83 m²

Price

8 469 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

102 kr

Map

The listing is located at Furugatan, 333 32 Smålandsstenar, Sweden

Loading map