2 rooms apartment of 67m² in Kungsör

Föreningsgatan, 736 34 Kungsör, Sweden

7 273 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 22-03-2026

Föreningsgatan 13 A

Syrenvägen 1 - 5 Karlavägen 35, 37 Föreningsgatan 9, 11, 13 Kinnekullevägen 1, 3, 5, 7, 9 Välplanerade lägenhter i barnvänligt bostadsområde ca 5 minuter från centrum. Med närhet till servicehus, skolor, sportanläggningar och fina grönområden. Värme och vatten ingår i hyran, hushållsel tillkommer. Ursprungligt byggår 1967-69.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

67 m²

Price

7 273 kr

Rental period

Unlimited

Available from

22-03-2026

Price per m²

109 kr

Map

The listing is located at Föreningsgatan, 736 34 Kungsör, Sweden

Loading map