Listed today

2 rooms apartment of 72m² in Bromölla

Fäladsvägen, 295 32 Bromölla, Sweden

8 483 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-08-2026

Fäladsvägen 2L

På Fäladsvägen 2-4 bor du i ett tvåvåningshus med uteplats eller balkong. Här finns lägenheter med allt från 2-4 rum. Garage och p-plats kan hyras i området. Förråd finns i nära anslutning till fastigheten. Gemensam tvättstuga finns i området.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

72 m²

Price

8 483 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-08-2026

Balcony

Yes

Garage

Yes

Price per m²

118 kr

Map

The listing is located at Fäladsvägen, 295 32 Bromölla, Sweden

Loading map