4 rooms apartment of 88m² in Eskilstuna

Årbylundsgatan 6, 633 44 Eskilstuna, Sweden

12 650 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 10-08-2026

Eskilstuna - 4rok - tillsv - 12.650kr/mån

Genomtänkt lägenhet med trevliga sociala ytor och rum med många möjligheter. Bostaden rymmer tre ljusa sovrum. Helkaklat badrum och välutrustat med egen tvättmaskin och torktumlare, arbetsbänk samt överskåp för praktisk förvaring. Utöver detta finns separat gästtoalett. Föreningen erbjuder gemensam tvättstuga, förråd, cykelrum, samt möjlighet till garageplats. Lugn innergård med uteplats, lekplats och orangeri.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

88 m²

Price

12 650 kr

Rental period

Unlimited

Available from

10-08-2026

Garage

Yes

Rural

Yes

Price per m²

144 kr

Map

The listing is located at Årbylundsgatan 6, 633 44 Eskilstuna, Sweden

Loading map