Bjurbäcksgatan, 361 33 Emmaboda, Sweden
6 474 kr / month
Bjurbäcksgatan 25 ligger i ett trivsamt och centralt område i Emmaboda med närhet till det mesta som underlättar vardagen. I närområdet finns ett bra utbud av affärer, service och dagligvaruhandel, vilket gör det enkelt att sköta inköp och ärenden utan långa avstånd. Kommunikationerna är smidiga med goda buss- och tågförbindelser som tar dig vidare både inom kommunen och till närliggande orter. Fastigheten har ett attraktivt läge med tomt som gränsar till park och lekpark, vilket ger en...
Bjurbäcksgatan 25 ligger i ett trivsamt och centralt område i Emmaboda med närhet till det mesta som underlättar vardagen. I närområdet finns ett bra utbud av affärer, service och dagligvaruhandel, vilket gör det enkelt att sköta inköp och ärenden utan långa avstånd.
Kommunikationerna är smidiga med goda buss- och tågförbindelser som tar dig vidare både inom kommunen och till närliggande orter. Fastigheten har ett attraktivt läge med tomt som gränsar till park och lekpark, vilket ger en...
Property type
apartment
Rooms
5
Size
120 m²
Price
6 474 kr
Rental period
Unlimited
Available from
04-05-2026
Price per m²
54 kr
The listing is located at Bjurbäcksgatan, 361 33 Emmaboda, Sweden
Loading map