1 room apartment of 49m² in Kungsör

Drottninggatan 4C, 736 31 Kungsör, Sweden

5 149 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 31-05-2026

Drottninggatan 4 C

Drottninggatan 4 Centralt belägna lägenheter med fin utsikt över vattnet. Naturskönt promenadstråk efter Arbogaån där grillmöjligheter finns. Vackra Sofiaparken med soltrappa finns i området. Nära till centrum och järnvägsstation för bra pendlingsmöjligheter. Värme och vatten ingår i hyran, hushållsel tillkommer. Ursprungligt byggår 1965.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

49 m²

Price

5 149 kr

Rental period

Unlimited

Available from

31-05-2026

Price per m²

105 kr

Map

The listing is located at Drottninggatan 4C, 736 31 Kungsör, Sweden

Loading map