2 rooms apartment of 66m² in Storvik

Centralvägen 23, 812 31 Storvik, Sweden

6 020 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-11-2025

Centralvägen 23

Property type

apartment

Rooms

2

Size

66 m²

Price

6 020 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-11-2025

Price per m²

91 kr

Map

The listing is located at Centralvägen 23, 812 31 Storvik, Sweden

Loading map