3 rooms apartment of 78m² in Burträsk

Björnåkersgatan, Burträsk, Sweden

6 509 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

burträsk, västerbotten, skellefteå

Hyresrätt på Björnåkersgatan 15 B i Burträsk med 3 rum (78 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

78 m²

Price

6 509 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

83 kr

Map

The listing is located at Björnåkersgatan, Burträsk, Sweden

Loading map