Brogatan, 833 61 Gäddede, Sweden
6 499 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
74 m²
Price
6 499 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-11-2025
Price per m²
88 kr
The listing is located at Brogatan, 833 61 Gäddede, Sweden
Loading map