3 rooms apartment of 85m² in Västervik

Bredgatan, 593 30 Västervik, Sweden

11 321 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-08-2026

Bredgatan 8, Västervik

Centralt läge intill Fiskaretorget. Tvättmaskin, torktumlare, diskmaskin, två toaletter finns i lägenheten. Öppet fibernät genom Zmarket. Vatten och värme ingår i hyran. Som hyresgäst betalar man själv hushållselen och abonnemang för internet. (Ej balkong eller hiss.)

Property type

apartment

Rooms

3

Size

85 m²

Price

11 321 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-08-2026

Elevator

Yes

Balcony

Yes

Price per m²

133 kr

Map

The listing is located at Bredgatan, 593 30 Västervik, Sweden

Loading map