Listed today

2 rooms apartment of 55m² in Eskilstuna

Björkhultsvägen, 632 30 Eskilstuna, Sweden

7 210 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Björkhultsvägen 21 B, 2 rum och kök

Den här bostaden erbjuds utan köpoäng. (Läs mer om Bostad direkt under Vanliga frågor). En trevlig lägenhet med balkong, ett sovrum, vardagsrum, kök och ett badrum. Lägenheten är belägen i Fröslunda, vilket är ett trivsamt och grönt bostadsområde med närhet till Eskilstuna centrum. Golvdiskmaskin/ tvättmaskin finns i lägenhet.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

55 m²

Price

7 210 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Balcony

Yes

Price per m²

131 kr

Map

The listing is located at Björkhultsvägen, 632 30 Eskilstuna, Sweden

Loading map