3 rooms apartment of 72m² in Skellefteå

Strömsörgatan, 931 78 Skellefteå, Sweden

12 274 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 15-04-2026

apartmentfor rent in Strömsörgatan 17, Skellefteå, 931 34

Ort: Skellefteå Objektnr.: Tillgänglig .m: Enligt överenskommelse Tillträde: Enligt överenskommelse Byggt: 2020 Våningsplan: 4 Dagar publicerad: 1 Antal sökande: 0 Bodirekt - Inga poäng krävs Balkong finns Balkongtypen är vanlig Hiss finns Hushållsel ingår ej Hustyp: Flerfamiljshus, trapphus Hyreslägenhet Internetanslutning finns Kallvatten ingår/ej varmvatten Rökförbud råder i hela fastigheten Tvättmaskin och torktumlare finns Tvättmöjligheter: I badrum (hg betalar el själv) Väderstreck: Söderläge på balkong/uteplats Värme ingår Ägare: Skelleftebostäder AB

Property type

apartment

Rooms

3

Size

72 m²

Price

12 274 kr

Rental period

Unlimited

Available from

15-04-2026

Elevator

Yes

Balcony

Yes

Price per m²

170 kr

Map

The listing is located at Strömsörgatan, 931 78 Skellefteå, Sweden

Loading map