Listed 2 days ago

3 rooms apartment of 72m² in Boliden

Skolgatan, 936 31 Boliden, Sweden

5 837 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

apartmentfor rent in Skolgatan 61 , Boliden, 936 31

Ort: Boliden Objektnr.: Tillgänglig .m: Tillträde: Byggt: 1971 Publicerad till: Våningsplan: 2 Dagar publicerad: 2 Antal sökande: 1 Högsta poäng: 884 Hiss saknas Hushållsel ingår ej Hustyp: Flerfamiljshus, trapphus Hyreslägenhet Internetanslutning finns Tvättmöjligheter: I annat hus Varm- och kallvatten ingår Väderstreck: Västerläge på balkong/uteplats Värme ingår Ägare: Skelleftebostäder AB

Property type

apartment

Rooms

3

Size

72 m²

Price

5 837 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Elevator

Yes

Balcony

Yes

Price per m²

81 kr

Map

The listing is located at Skolgatan, 936 31 Boliden, Sweden

Loading map