2 rooms apartment of 58m² in Skellefteå

Södra Lasarettsvägen, 931 33 Skellefteå, Sweden

10 402 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2025

apartmentfor rent in S Lasarettsvägen 18, Skellefteå, 931 32

Ort: Skellefteå Objektnr.: Tillgänglig .m: Enligt överenskommelse Tillträde: Enligt överenskommelse Byggt: 2022 Våningsplan: 2 Dagar publicerad: 1 Antal sökande: 0 Bodirekt - Inga poäng krävs Balkong finns Balkongtypen är vanlig Hiss finns Hushållsel ingår ej Hustyp: Flerfamiljshus, trapphus Hyreslägenhet Internetanslutning finns Kallvatten ingår/ej varmvatten Kombinerad tvätt/tork och diskmaskin finns Rökförbud råder i hela fastigheten Tvättmöjligheter: I badrum (hg betalar el själv) Uteplats Väderstreck: Öst- och västläge på balkonger Värme ingår Ägare: Skelleftebostäder AB

Property type

apartment

Rooms

2

Size

58 m²

Price

10 402 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2025

Elevator

Yes

Balcony

Yes

Price per m²

179 kr

Map

The listing is located at Södra Lasarettsvägen, 931 33 Skellefteå, Sweden

Loading map