1 room apartment of 33m² in Skellefteå

Baldergymnasiet, Nygatan 15, 931 33 Skellefteå, Sweden

6 924 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 15-06-2026

apartmentfor rent in Nygatan 21, Skellefteå, 931 32

Ort: Skellefteå Objektnr.: Tillgänglig .m: Tillträde: Byggt: 2023 Våningsplan: 2 Dagar publicerad: 0 Antal sökande: 0 Bodirekt - Inga poäng krävs Förråd finns endast i lgh Hiss finns Hushållsel ingår ej Hustyp: Flerfamiljshus, trapphus Hyreslägenhet Internetanslutning finns Kallvatten ingår/ej varmvatten Kombinerad tvätt/tork och diskmaskin finns Rökförbud råder i hela fastigheten Tvättmöjligheter: I badrum (hg betalar el själv) Uteplats Väderstreck: Norrläge på balkong/uteplats Värme ingår Ägare: Skelleftebostäder AB

Property type

apartment

Rooms

1

Size

33 m²

Price

6 924 kr

Rental period

Unlimited

Available from

15-06-2026

Elevator

Yes

Balcony

Yes

Price per m²

210 kr

Map

The listing is located at Baldergymnasiet, Nygatan 15, 931 33 Skellefteå, Sweden

Loading map