Listed today

2 rooms apartment of 60m² in Skellefteå

Köpmangatan, 931 31 Skellefteå, Sweden

9 991 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 15-07-2026

apartmentfor rent in Köpmangatan 15 C , Skellefteå, 931 31

Ort: Skellefteå Objektnr.: Tillgänglig .m: Tillträde: Byggt: 2016 Publicerad till: Våningsplan: 1 Dagar publicerad: 0 Antal sökande: 0 Balkong finns Balkongtypen är inglasad Diskmaskin finns Hiss finns Hushållsel ingår ej Hustyp: Flerfamiljshus, trapphus Hyreslägenhet Internetanslutning finns Kallvatten ingår/ej varmvatten Rökförbud råder i hela fastigheten Tvättmöjligheter: I samma hus Väderstreck: Västerläge på balkong/uteplats Värme ingår Ägare: Skelleftebostäder AB

Property type

apartment

Rooms

2

Size

60 m²

Price

9 991 kr

Rental period

Unlimited

Available from

15-07-2026

Elevator

Yes

Balcony

Yes

Price per m²

167 kr

Map

The listing is located at Köpmangatan, 931 31 Skellefteå, Sweden

Loading map