Listed 6 days ago

3 rooms apartment of 73m² in Ursviken

Cylindergränd, 932 36 Ursviken, Sweden

7 191 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

apartmentfor rent in Cylindergränd 6 , Ursviken, 932 36

Ort: Ursviken Objektnr.: Tillgänglig .m: Tillträde: Byggt: 1991 Publicerad till: Våningsplan: 2 Dagar publicerad: 6 Antal sökande: 8 Högsta poäng: 5157 Balkong finns Hiss saknas Hushållsel ingår ej Hustyp: Flerfamiljshus, trapphus Hyreslägenhet Internetanslutning finns Tvättmöjligheter: I annat hus Varm- och kallvatten ingår Värme ingår Ägare: Skelleftebostäder AB

Property type

apartment

Rooms

3

Size

73 m²

Price

7 191 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Elevator

Yes

Balcony

Yes

Price per m²

99 kr

Map

The listing is located at Cylindergränd, 932 36 Ursviken, Sweden

Loading map