Listed 6 days ago

1 room apartment of 28m² in Skellefteå

Annastigen, 931 40 Skellefteå, Sweden

3 343 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

apartmentfor rent in Annastigen 9 , Skellefteå, 931 70

Ort: Skellefteå Objektnr.: Tillgänglig .m: Byggt: 1995 Publicerad till: Våningsplan: 1 Dagar publicerad: 6 Antal sökande: 31 Högsta poäng: 5295 Hiss finns Hushållsel ingår Hustyp: Flerfamiljshus, trapphus Hyreslägenhet Internetanslutning finns Tvättmöjligheter: I samma hus Varm- och kallvatten ingår Värme ingår Ägare: Skelleftebostäder AB

Property type

apartment

Rooms

1

Size

28 m²

Price

3 343 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Elevator

Yes

Price per m²

119 kr

Map

The listing is located at Annastigen, 931 40 Skellefteå, Sweden

Loading map