2 rooms apartment of 60m² in Gävle

Stora Esplanadgatan 21E, 803 21 Gävle, Sweden

7 412 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-09-2026

apartment Stora Esplanadgatan 21 E / Gävle

7412 kr 60 m² -01 Välkommen till den charmiga tvåa på Stora Esplanadgatan 21 E . Lägenheten ligger 2 min från tågstationen och 10 minuters promenad från Gävle centrum. När till mataffärer, restauranger, gym och promenadvägar. • Hall: plastmatta, vittaväggar och klädkammare. • Badrum: halvkaklat badrum, plastmatta och badkar • Kök: Vit över och under skåp, spis, kyl/frys, diskmaskin, plastmatta och vitta väggar • Vardagsrum: vita väggar, parkettgolv och balkong. • Sovrum: vitta väggar, laminatgolv och garderob

Property type

apartment

Rooms

2

Size

60 m²

Price

7 412 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-09-2026

Balcony

Yes

Price per m²

124 kr

Map

The listing is located at Stora Esplanadgatan 21E, 803 21 Gävle, Sweden

Loading map