Listed today
Surbrunnsvägen 2A, 2B, 2C, 271 80 Ystad, Sweden
8 684 kr / month
Trevlig lägenhet i Ystad på Surbrunnsvägen är nu ute för förmedling, Lägenheten kommer att målas om innan inflyttning övrigt hyrs lägenheten ut i befintligt skick. Hiss finns ej i fastigheten, det är gemensam tvättstuga. Genomgående lägenhet med vackert ljusinsläpp. Hall: vitmålade väggar med parkettgolv, garderober finns ej i hallen. Badrum: helkaklat med klinkergolv, dusch. Kök: vit köksinredning, köksfläkt, keramikhäll/varmluftsugn, diskmaskin finns ej. Vardagsrum: vitmålat, parkettgolv, utgång till balkong Sovrum: vitmålat, parkettgolv, garderober finns ej i sovrummet. ÖVRIGT: Fastigheten renoverades Ingen hiss El och internet ingår ej Barnvänlig gård Gemmensam tvättstuga Säkerhetsdörr
Trevlig lägenhet i Ystad på Surbrunnsvägen är nu ute för förmedling, Lägenheten kommer att målas om innan inflyttning övrigt hyrs lägenheten ut i befintligt skick. Hiss finns ej i fastigheten, det är gemensam tvättstuga. Genomgående lägenhet med vackert ljusinsläpp. Hall: vitmålade väggar med parkettgolv, garderober finns ej i hallen. Badrum: helkaklat med klinkergolv, dusch.
Kök: vit köksinredning, köksfläkt, keramikhäll/varmluftsugn, diskmaskin finns ej. Vardagsrum: vitmålat, parkettgolv, utgång till balkong Sovrum: vitmålat, parkettgolv, garderober finns ej i sovrummet. ÖVRIGT: Fastigheten renoverades Ingen hiss El och internet ingår ej Barnvänlig gård Gemmensam tvättstuga Säkerhetsdörr
Property type
apartment
Rooms
2
Size
54 m²
Price
8 684 kr
Rental period
Unlimited
Available from
15-08-2026
Elevator
Yes
Balcony
Yes
Rural
Yes
Price per m²
161 kr
The listing is located at Surbrunnsvägen 2A, 2B, 2C, 271 80 Ystad, Sweden
Loading map