Listed today
Mälarvägen 63, 194 41 Upplands Väsby, Sweden
10 658 kr / month
Naturskönt läge med närhet till Mälaren! Denna moderna tvårumslägenhet på tredje våningen i en stilren byggnad från 2018 erbjuder bekvämt boende i det attraktiva området Eds Allé. Med en generös yta om 55 kvadratmeter, ljusa och luftiga rum samt en härlig utsikt över omgivande grönområden är detta ett perfekt hem för den som söker lugn och avkoppling.
Naturskönt läge med närhet till Mälaren! Denna moderna tvårumslägenhet på tredje våningen i en stilren byggnad från 2018 erbjuder bekvämt boende i det attraktiva området Eds Allé.
Med en generös yta om 55 kvadratmeter, ljusa och luftiga rum samt en härlig utsikt över omgivande grönområden är detta ett perfekt hem för den som söker lugn och avkoppling.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
55 m²
Price
10 658 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-09-2026
Price per m²
194 kr
The listing is located at Mälarvägen 63, 194 41 Upplands Väsby, Sweden
Loading map