Listed today
Nyvångsvägen, 274 34 Skurup, Sweden
12 054 kr / month
Lägenhet som delvis kommer att renoveras. Totalrenovering badrum med tvättpelare. Byte köksluckor. Övrigt hyrs lägenheten ut i befintligt skick. Hyran avser 2026-års hyresnivå. Hall: lilla hallen har klinker golv, och större hallen parkettgolv, vit målade väggar, stor garderob med skjutdörrar. Badrum: Helkaklat med rundade duschväggar, tvättpelare, handukstork. Kök: Vit köksinredning, diskmaskin, keramikhäll m varmluftsugn, svart bänkskiva, parkett golv, hel kyl/frys. Sovrum: parkettgolv, Vitmålat. Vardagsrum: Vitmåla och parkettgolv. Övrigt: Värme och vatten ingår. El och bredband tillkommer. Tillhörande förråd finns Parkering ingår i hyran Hiss finns ej i fastigheten
Lägenhet som delvis kommer att renoveras. Totalrenovering badrum med tvättpelare. Byte köksluckor. Övrigt hyrs lägenheten ut i befintligt skick. Hyran avser 2026-års hyresnivå. Hall: lilla hallen har klinker golv, och större hallen parkettgolv, vit målade väggar, stor garderob med skjutdörrar. Badrum: Helkaklat med rundade duschväggar, tvättpelare, handukstork.
Kök: Vit köksinredning, diskmaskin, keramikhäll m varmluftsugn, svart bänkskiva, parkett golv, hel kyl/frys. Sovrum: parkettgolv, Vitmålat. Vardagsrum: Vitmåla och parkettgolv. Övrigt: Värme och vatten ingår. El och bredband tillkommer. Tillhörande förråd finns Parkering ingår i hyran Hiss finns ej i fastigheten
Property type
apartment
Rooms
3
Size
87 m²
Price
12 054 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Elevator
Yes
Parking
Yes
Price per m²
139 kr
The listing is located at Nyvångsvägen, 274 34 Skurup, Sweden
Loading map