Listed today
Östra Fäladsgatan 8B, 212 25 Malmö, Sweden
7 601 kr / month
OBS! Ingen fysisk visning kommer att erbjudas, ni behöver ta ert beslut utifrån informationen i annonsen och bilder. Innan inflyttningsdatumet kommer lägenheten att målas om, inkl. luckor och innerdörrar. Samtliga vitvaror kommer att bytas ut, utöver det hyrs lägenheten ut i befintligt skick. Diskmaskin och tvättmaskin går inte att få installerat i lägenheten. Lägenheten Hall Färg väggar: vitmålade Golv: Vinylmatta Förvaringsmöjligheter: Garderob Kök Utrustning: Kyl/frys kombi, kolfilterfläkt med kryddskåp, spis med keramikhäll Färg på köksinredning: Vit Färg väggar: Vitmålade Golv: Vinylmatta Plats för matbord: Ja Vardagsrum Färg väggar: Vitmålade Golv: Parkett Sovrum Färg väggar: Vitmålade Golv: Parkett Förvaringsmöjligheter: Garderob Badrum Utrustning: Badkar, tvättställ och WC-stol Väggar: Halv kaklad Golv: Klinker Övrigt Säkerhetsdörr: Ja Förråd: Källare I hyran ingår: Kabel-TV, värme och varmvatten. Denna lägenhet omfattas av underhållshyra, läs mer om hur detta fungerar och vad det innebär på vår hemsida Inflyttning Det datum som presenteras i Ledig .m. är det datum som vi skriver kontrakt från.
OBS! Ingen fysisk visning kommer att erbjudas, ni behöver ta ert beslut utifrån informationen i annonsen och bilder. Innan inflyttningsdatumet kommer lägenheten att målas om, inkl. luckor och innerdörrar. Samtliga vitvaror kommer att bytas ut, utöver det hyrs lägenheten ut i befintligt skick. Diskmaskin och tvättmaskin går inte att få installerat i lägenheten. Lägenheten Hall Färg väggar: vitmålade Golv: Vinylmatta Förvaringsmöjligheter: Garderob Kök Utrustning: Kyl/frys kombi, kolfilterfläkt med kryddskåp, spis med keramikhäll Färg på köksinredning: Vit Färg väggar: Vitmålade Golv: Vinylmatta Plats för matbord: Ja Vardagsrum Färg väggar: Vitmålade Golv: Parkett Sovrum Färg väggar: Vitmålade Golv: Parkett Förvaringsmöjligheter: Garderob Badrum Utrustning: Badkar, tvättställ och WC-stol Väggar: Halv kaklad Golv: Klinker Övrigt Säkerhetsdörr: Ja Förråd: Källare I hyran ingår: Kabel-TV, värme och varmvatten.
Denna lägenhet omfattas av underhållshyra, läs mer om hur detta fungerar och vad det innebär på vår hemsida Inflyttning Det datum som presenteras i Ledig .m. är det datum som vi skriver kontrakt från.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
55 m²
Price
7 601 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-09-2026
Price per m²
138 kr
The listing is located at Östra Fäladsgatan 8B, 212 25 Malmö, Sweden
Loading map