Ronnebygatan 22B, 214 33 Malmö, Sweden
4 485 kr / month
Här bjuds ni med på en digital rundvandring i lägenheten, obeserbera att filmen är tagen 2022. Detta är en mysig liten lättmöblerad etta på bra läge. Trinettkök med två plattor. Ingen ugn finns. Helkaklad dusch. Säkerhetsdörr. Nära till det mesta och med bra förbindelser till hela staden samt Lund. Ingen hiss. Tvättstugan ligger på första våningen. Fint och välskött miljöhus på gården som är en skön och trevlig mötesplats för gammal som ung. Denna fastighet har både kabel-tv och bredband. Värme och vatten ingår i hyran. Garage finns att hyra separat i grannhuset. - Alla är välkomna att söka HSB Malmös hyreslägenheter, men de tilldelas i första hand dem som är medlemmar och bosparar hos HSB. Ni hittar mer info om vad det innebär att vara bosparare på HSB Malmös uthyrningspolicy hittar ni här: Glöm inte dubbelkolla så att dina
Här bjuds ni med på en digital rundvandring i lägenheten, obeserbera att filmen är tagen 2022. Detta är en mysig liten lättmöblerad etta på bra läge. Trinettkök med två plattor. Ingen ugn finns. Helkaklad dusch. Säkerhetsdörr. Nära till det mesta och med bra förbindelser till hela staden samt Lund. Ingen hiss. Tvättstugan ligger på första våningen. Fint och välskött miljöhus på gården som är en skön och trevlig mötesplats för gammal som ung.
Denna fastighet har både kabel-tv och bredband. Värme och vatten ingår i hyran. Garage finns att hyra separat i grannhuset. - Alla är välkomna att söka HSB Malmös hyreslägenheter, men de tilldelas i första hand dem som är medlemmar och bosparar hos HSB. Ni hittar mer info om vad det innebär att vara bosparare på HSB Malmös uthyrningspolicy hittar ni här: Glöm inte dubbelkolla så att dina
Property type
apartment
Rooms
1
Size
16 m²
Price
4 485 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-09-2026
Price per m²
280 kr
The listing is located at Ronnebygatan 22B, 214 33 Malmö, Sweden
Loading map