3 rooms apartment of 100m² in Landskrona

Skolallén 15B, 261 32 Landskrona, Sweden

11 647 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

apartment for rent in Regeringsgatan 53, Landskrona

Beskrivning: Välkommen till en nyrenoverad och unik lägenhet där tidstypiska funkisdetaljer möter modern komfort. Här skapas en härlig rymd tack vare högt i tak och stora panoramafönster som fyller bostaden med ljus och karaktär. Det rymliga och ljusa köket bjuder på vacker utsikt och djupa fönsterbänkar vid det generösa panoramafönstret, en perfekt plats att krypa upp med en god bok eller slå sig ner och hålla kocken sällskap medan middagen förbereds. Badrummet är stort och fräscht med dusch samt stilrent kakel och klinker på väggar och golv – en tidlös och lättskött miljö för vardagens rutiner. De ljusa och rofyllda sovrummen vetter mot innergården och erbjuder praktisk förvaring i en walk-in-closet. Det generösa vardagsrummet imponerar med sitt fantastiska panoramafönster och vackra parkettgolv – en perfekt plats för både avkoppling och sociala tillställningar. En bostad utöver det vanliga, där ljus, rymd och funkischarm samspelar på bästa sätt. Varmt välkommen hem!

Property type

apartment

Rooms

3

Size

100 m²

Price

11 647 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Rural

Yes

Price per m²

116 kr

Map

The listing is located at Skolallén 15B, 261 32 Landskrona, Sweden

Loading map