Listed today
Skolallén 15B, 261 32 Landskrona, Sweden
7 583 kr / month
Beskrivning: Charmig funkislägenhet med öppen spis och två balkonger! Välkommen till en lägenhet full av charm, karaktär och tidstypiska detaljer i ett vackert funkishus! Här möts du av ett generöst vardagsrum med vacker parkett och en stämningsfull öppen spis som skapar en varm och inbjudande känsla året om. Lägenheten erbjuder dessutom två balkonger som ger härliga möjligheter att njuta av både morgon- och kvällssol. Köket och badrummet är i välbevarat originalskick. Goda förvaringsmöjligheter finns direkt i lägenheten, vilket gör vardagen både praktisk och bekväm. Lägenhet i funkishus med en massa charm och karaktär!
Beskrivning: Charmig funkislägenhet med öppen spis och två balkonger! Välkommen till en lägenhet full av charm, karaktär och tidstypiska detaljer i ett vackert funkishus! Här möts du av ett generöst vardagsrum med vacker parkett och en stämningsfull öppen spis som skapar en varm och inbjudande känsla året om. Lägenheten erbjuder dessutom två balkonger som ger härliga möjligheter att njuta av både morgon- och kvällssol.
Köket och badrummet är i välbevarat originalskick. Goda förvaringsmöjligheter finns direkt i lägenheten, vilket gör vardagen både praktisk och bekväm. Lägenhet i funkishus med en massa charm och karaktär!
Property type
apartment
Rooms
3
Size
73 m²
Price
7 583 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Balcony
Yes
Price per m²
104 kr
The listing is located at Skolallén 15B, 261 32 Landskrona, Sweden
Loading map