Östra Esplanaden, 591 60 Motala, Sweden
6 254 kr / month
Lägenheten helrenoverades för ett år sedan och är genomgående i mycket fint skick. Köket är utrustat med diskmaskin och har gott om skåpsutrymme och bänkyta. Badrummet har en kaklad duschhörna med vikbara dörrar i glas, handdukstork och kommod för bra förvaring. En plats är förberedd för en egen tvättmaskin om man så önskar. I hallen finns en garderob med spegelskjutdörr. I hallen finns även ett utrymme som är lämpligt för säng eller hemmakontor. Lägenheten känns öppen och rymlig med varje kvadratmeter väl utnyttjad.
Lägenheten helrenoverades för ett år sedan och är genomgående i mycket fint skick. Köket är utrustat med diskmaskin och har gott om skåpsutrymme och bänkyta. Badrummet har en kaklad duschhörna med vikbara dörrar i glas, handdukstork och kommod för bra förvaring.
En plats är förberedd för en egen tvättmaskin om man så önskar. I hallen finns en garderob med spegelskjutdörr. I hallen finns även ett utrymme som är lämpligt för säng eller hemmakontor. Lägenheten känns öppen och rymlig med varje kvadratmeter väl utnyttjad.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
40 m²
Price
6 254 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
156 kr
Östra Esplanaden, 591 60 Motala, Sweden
Loading map