1 room apartment of 60m² in Södertälje

Okstigen 4, 152 48 Södertälje, Sweden

8 293 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

apartment for rent in Okstigen 4, Södertälje, Okstigen 4

Välkommen med din anmälan! Datumet för inflytt är anpassningsbart. Inflyttningsdatum bestäms innan kontraktsskrivning. Efter sista anmälningsdag kommer det att bjudas in till en visning av lägenheten. All information skickas via e-post så se till att du har en korrekt e-postadress registrerad i systemet. För att se status på din intresseanmälan; logga in med bankID på e/sodertalje. Du får tacka nej till högst 3 erbjudanden under en sexmånadersperiod. Tackar du nej 3 gånger blir du spärrad från att söka fler lägenheter under nästkommande 6 månader. Blir du erbjuden en lägenhet och inte svarar likställs det med att du svarar nej.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

60 m²

Price

8 293 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Price per m²

138 kr

Map

The listing is located at Okstigen 4, 152 48 Södertälje, Sweden

Loading map